Podpora 24/7

Služby každý den .

Výprodej
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

BC401BT Moči Analyzátor 2,4"LCD Bluetooth Přenosný Digitální Moči GLU BIL SG Analýza Zařízení + 100KS 11 Parametry Testovací Proužky

2 838.84 Kč

2 988.26 Kč

Dostupnost :Skladem

Štítky

Štítky: cholesterol test, sannuo hladinu cukru v krvi sledovat, krevní glukózy metr, glukóza, glukózy testovací proužek, hladina cukru v krvi tester, typ krevní test diy, kytara sg, krevní test, glukózy metr, testovací proužek.

 
 

Úvod:

BC401BT Moči Analyzer je vysoce přesné, intelektuální nástroj, který je zkoumán a vyvinut na základě moderní optiky, elektroniky, počítačové vědy a další pokročilé technologie pro klinické vyšetření moči. GLU, BIL, SG, KET, BLD, PRO, URO, NIT, LEU, VC, PH, MAL, CR a UCA v moči mohou být testovány pomocí speciální testovací proužky. A to je použitelné pro použití u nemocnice, komunitní zdravotní služby, klinika, epidemie stanici a rodinu, atd.

Úvod:

1)High-jas a bílá LED dioda, vlastnosti, v dlouhou životnost a dobrou stabilitu. 2)Zobrazení bohatý obsah 2,4" LCD displej, volitelné jazyky: Čínština a angličtina. 3)Uživatel-přátelské rozhraní. 4)Volitelné jednotky: mezinárodní jednotka, konvenční jednotka a symbol systému. 5)Monitorování celého zkušebního procesu, auto-charakter a zvuková řádku. 6)Být kompatibilní s 8, 10, 11, 12, 14-parametr testovací proužek (volitelné v závislosti na typu testu proužek). 7)Standardní MicroUSB rozhraní, rozhraní Bluetooth (Volitelné).

Výkon:

1)Zkušební předměty: GLU, BIL, SG, KET, BLD, PRO, URO, NIT, LEU, VC, PH, MAL, CR, UCA (volitelné v závislosti na typu testu proužek). 2)princip Testu: RGB tricolor 3)Opakovatelnost: CV≤1% 4)Stabilita: CV≤1% 5)Displej: 2.4" barevný LCD 6)Pracovní režim: jeden-krok 7)Zkušební rychlost: ≥60 testů/hodinu 8)ukládání Dat: Ukládání 500 vzorek dat, který může být dotazovány datum testování vzorku Ne. a uživatelské jméno. 9)Rozhraní: Standardní MicroUSB rozhraní, rozhraní Bluetooth (Volitelné). 10)Napájení: DC5V, 1A, vestavěný dobíjecí lithium baterie Fyzikální charakteristiky: Rozměry: 126mm(L)×73.5 mm(W) x 30mm(H) Hmotnost: cca 0,18 Kg

Pracovní prostředí:

Teplota: 10 ℃ ~ 30 ℃ Relativní vlhkost: ≤80% Atmosférický tlak: 76kPa~106kPa Uvedené EMC, klimatické a mechanické prostředí popis: nepoužívejte přístroj v prostředí s přímým slunečním zářením, před otevřené okno, hořlavé a výbušné plyny, v blízkosti topení nebo chlazení zařízení, v blízkosti silný zdroj světla, jinak to bude mít vliv na normální použití zařízení.

Skladovací prostředí:

Teplota: -40℃ ~ 55 ℃ Relativní vlhkost: ≤95 % Atmosférický tlak: 76kPa~106kPa Uvedené EMC, klimatické a mechanické prostředí popis: balené zařízení by měly být skladovány v místnosti bez korozivních plynů a dobré větrání. Teplota: -40°C~+55°C, relativní vlhkost: ≤95%, a vyhnout se vážné důsledky, vibrace, déšť a sníh během přepravy.

Fyzikální charakteristiky:

Rozměry:126mm(L)×73.5 mm(W) x 30mm(H) Hmotnost: cca 0,18 Kg.

Obsah balení:

1XBC401BT Analyzátor Moči 1X100PCS Testovací proužek 1XPower adaptér 1XUSB cable 1XUser Manuál

Platba

1.Přijímáme alipay a paypal zde. 2.Všechny hlavní kreditní karty a paypal jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. ★ Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. ★Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. 3.S&H bude stanovena na základě dodací adresa,Daňové a celní.Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty do ceny zboží nebo poštovné náklady. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Vyhnout se nějaké zbytečné problémy, zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu, informujte nás, co bychom měli deklarovat jeho hodnotu před odesláním. VEZMĚTE PROSÍM NA VĚDOMÍ: S&H NEZAHRNUJE POVINNOSTÍ, LOCATL DANĚ NEBO JINÉ DOVOZU POPLATKY. Nejsme odpovědni za jakékoliv kupujícího umístění vlastní cla nebo dovozní daň.

Doprava

1. Položky budou odeslány do 1-5 pracovních dnů poté, co jsme ověřit vaši platbu. 2. Nabízíme Sledovací Kód pro všechny transakce, bude přidána na prodej záznamy po odeslání. 3. Prosím, řekněte mi vaše aktuální adresu po platbě do 24 hodin; jinak, budeme loď vaše položky na základě vašich Rolandleseni.cz adresu, takže ujistěte se, že je správné.

Záruka:

1. Jeden Rok Záruka Výrobce za vady zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Příslušenství přijít s 6-ti měsíční záruka. 2.Pokud kupující požaduje vrátit, když není tam žádný problém s kvalitou položky,které obdržel, vrátit poštovné se hradí kupující a poštovné pro zboží nebude vráceno. 3.Pokud položka je poškozené nebo vadné při příjezdu,kupující může buď žádosti o vrácení peněz nebo výměnu,a poštovné bude hrazené nás,mezitím,položky musí být vráceny. Poznámka: A. cel je ani zahrnuty v položce hodnotu ani poštovné,které by měly být v odpovědnosti kupující. B. zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Návrat/Náhrad

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 10 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.BUDEME VYDÁVAT VÁM VRÁCENÍ PENĚZ NEBO VÝMĚNU! 2. Všechny vrácené zboží MUSÍ Být v původním packagingand MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše eBay ID. 3. My vám vrátíme plnou vyhrávat velké množství, při převzetí zboží v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, po oba Kupující a Prodávající zrušit transakci z eBay. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní. 4. Dopravu zpět hradí Kupující.


 • Aplikace: Biologické Laboratoře, Zdravotnické Laboratoře,
 • Funkce: Bluetooth Přenosný Analyzátor Moči
 • Materiál: ABS
 • Číslo Modelu: B401BT
 • Typ Položky: Krevní Glukózy
 • Původ: Čína
 • Model: LCD Moči Analyzátor 11 Parametrů Doma Testovací Proužky na Moč
 • Modifikace Popis: BC401BT Moči Analyzátor GLU BIL SG BLD, KET PRO URO NIT, LEU VC PH

Napsat svou recenzi!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena