Podpora 24/7

Služby každý den .

Výprodej
  • thumb 0

NOVÉ pro Liftmaster chamberlain 94335E garážová vrata dálkové ovládání náhradní doprava zdarma 433,92 Mhz rolling code

196.39 Kč

Dostupnost :Skladem

Štítky

Štítky: dálkové ovládání naučit, touran dálkové ovládání, thua dálkové ovládání, kryt dálkové ovládání, naučit dálkové ovládání univerzální, obecné, denon naučit dálkové ovládání, oem dálkové ovládání, leganza dálkové ovládání, extra dálkové ovládání, naučit dálkové ovládání řízení.

 
 

Popis Produktu

Velkoobchody/Hromadné objednávky, můžeme nabídnout slevu. Více podrobností, prosím, obraťte na prodej.

Vezměte laskavě na vědomí , náš dálkový ovladač je KOMPATIBILNÍ / VÝMĚNA /KLON vzdálené, není původní.

Kompatibilní s:Liftmaster 94330E,94333E,94334E,94335E-staré

Program pro Brány / Garážová vrata stejným způsobem jako původní Chamberlain LiftMaster, Motorlift dálkové ovladače, obraťte se prosím na vašeho přijímače uživatelská příručka. Pro typické přijímač, postup programování je následující:

1. Stiskněte a přidržte na dálkovém ovládání tlačítko.

2. Stiskněte a uvolněte tlačítko Learn v řídicím Centru na otvírák panelu. Kontrolka bude blikat jednou.

3. Uvolněte dálkový tlačítko. Teď otvírák bude fungovat, když dálkového ovládání tlačítko je stisknuto.

Poznámka: Pokud uvolníte dálkové ovládání tlačítko, než indikátor světla blikat, otvírák nepřijme kód. T o vymazat všechny kódy z přijímače, přijímač držte je Naučit tlačítko, dokud kontrolka zhasne (po 6 sekund). Všechny kódy, které přijímače se dozvěděl, budou vymazány Q: Bude dálkový ovladač s baterií? A: všechny dálkové ovladače jsou k dispozici s baterií. Q: Který produkt obdržím? A: dálkový ovladač, který budete mít je pod originální dálkový, jestli to je kompatibilní dálkové nebo snímku na jeho vlastní, jestli to je originální dálkové ovládání. Q: Jak mohu vědět, že jsem nákup správný ovladač? A: zajistit, kompatibilní, ujistěte se, že váš originální ovladač je na snímku v horní obrázek, NEBO zkontrolujte, zda vaše identifikační štítek motoru a model je uveden v seznamu kompatibility na popis. Pokud si stále nejste jisti, zeptejte se nás o pomoc. Q: Co je kompatibilní dálkový ovladač? A: kompatibilní dálkový ovladač je neoriginální dálkové nevyrábí od stejného výrobce jako originál, ale bude kompatibilní s vaším motorem. Existuje mnoho aftermarket vzdálená, mají stejné nebo podobné dálkové tvar, prosím, ujistěte se, že vzdálený značku a model před objednáním. Pokud Jakýkoli problém , prosím, kontaktujte nás, když obdržel balíček ,budeme v našich silách vyřešit problém a nabídnout spokojeni řešení . Pokud chcete vyměňovat položky, které obdržel, musíte nás kontaktovat do 3 dnů od obdržení vaší objednávky. Všechny vrácené zboží musí být v originálním balení a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo.


  • Značka: dongbest
  • Bezdrátová Komunikace: RF
  • Použití: Univerzální

Nickel, fast shipping, arrived in good condition. Hoping that it is the right model for my garage door.

MaryPatTuxbury (2021-01-29)

Napsat svou recenzi!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena